19 April

    12:00   D1 TOM TOMSK
    KRYLYA SOVETOV
    1X
    13:30   D1 GAZIANTEPSPOR
    GENCLERBIRLIGI
    1X
    14:00   D2 KARLSRUHER
    UNION BERLIN
    1
    14:00   D2 1860 MUNICH
    ARMINIA BIELEFELD
    1
    14:00   D1 HOVERLA UZHHOROD
    ILLICHOVETS
    1X
    14:15   ECH LEICESTER
    QPR
    1X
    14:30   D1 LOKOMOTIV MOSCOW 1 1
    TEREK GROZNI
    1
    14:45   PR TOTTENHAM
    FULHAM
    1
    14:45   D1 MOTHERWELL
    CELTIC
    2X
    15:00   D2 CAEN
    AUXERRE
    1
    15:00   D1 LOMBARD PAPA
    GYORI ETO
    2
    16:00   D1 NAFTAN
    SHAKHTER SOLIGORSK
    111 2X
    16:00   D1 ZADAR
    SPLIT
    2X
    16:00   D1 INTER TYRKY
    SJK
    1
    16:00   D1 HONKA
    MYPA
    2
    16:00   D1 MARIEHAMN
    ROPS
    1X
    16:00   D1 KUPS
    JARO
    1X
    16:00   D1 LAHTI
    HELSINKI
    2
    16:00   D1 VPS
    TPS
    1X
    16:00   D1 MILAN
    LIVORNO
    1
    16:00   D1 ATALANTA
    VERONA
    1X
    16:00   D1 CATANIA
    SAMPDORIA
    2X
    16:00   D1 CHIEVO
    SASSUOLO
    1
    16:00   D1 GENOA
    CAGLIARI
    1X
    16:00   D1 LAZIO
    TORINO
    1
    16:00   D1 PARMA
    INTER
    2X
    16:00   D1 UDINESE
    NAPOLI
    2
    16:00   D1 KOSICE
    SLOVAN BRATISLAVA
    2X
    16:00   D1 AKHISAR BELEDIYE
    KAYSERISPOR
    1
    16:15   D1 LOKOMOTIV PLOVDIV
    BOTEV PLOVDIV
    1X
    16:30   D1 BORUSSIA DORTMUND    
    MAINZ 05
    1
    16:30   D1 EINTRACHT BRAU.
    BAYERN MUNICH
    2
    16:30   D1 AUGSBURG
    HERTHA BERLIN
    2X
    16:30   D1 FREIBURG
    MONCHENGLADBACH
    2X
    16:30   D1 WERDER BREMEN
    1899 HOFFENHEIM
    1X
    16:30   D1 AIRBUS
    CARMARTHEN TOWN
    1
    17:00   D1 DINAMO MINSK
    MINSK
    1X
    17:00   D1 GOMEL
    SLUTSK
    1X
    17:00   D1 PIRIN GOTSE DELCHEV
    LOKOMOTIV SOFIA
    2
    17:00   D1 SLOVAN LIBEREC
    SLOVACKO
    1X
    17:00   D1 ZNOJMO
    BANIK OSTRAVA
    1X
    17:00   PR ASTON VILLA
    SOUTHAMPTON
    1X
    17:00   PR CARDIFF
    STOKE CITY
    1X
    17:00   PR NEWCASTLE
    SWANSEA
    1
    17:00   PR WEST HAM
    CRYSTAL PALACE
    1X
    17:00   ECH BARNSLEY
    LEEDS
    2X
    17:00   ECH MIDDLESBROUGH
    MILLWALL
    1
    17:00   ECH NOTTM FOREST
    BIRMINGHAM
    1
    17:00   ECH1 WATFORD
    IPSWICH
    1X
    17:00   EL2 BURTON ALBION
    HARTLEPOOL
    1
    17:00   EL2 PORTSMOUTH
    BRISTOL ROVERS
    1
    17:00   D1 KECSKEMETI TE
    MTK BUDAPEST
    1X
    17:00   D1 PAKS
    DEBRECENI
    2
    17:00   D1 VASLUI
    CORONA BRASOV
    1
    17:00   D1 ANZHI
    ZENIT
    2
    17:00   D1 HEARTS
    ROSS COUNTY
    2X
    17:00   D1 KILMARNOCK
    PARTICK
    1X
    17:00   D1 ST JOHNSTONE
    DUNDEE UTD
    1X
    17:00   D1 ST MIRREN
    HIBERNIAN
    1X
    17:00   D1 OSASUNA
    VALENCIA
    2X
    17:00   D1 SHAKHTER DONETSK
    METALURG DONETSK
    1
    17:30   D1 AUSTRIA VIENNA
    WOLFSBERGER
    1
    17:30   D1 KRKA
    LUKA KOPER
    2X
    17:30   D1 DOMZALE
    CELJE
    1X
    18:00   D1 DNEPR MOGILEV
    NEMAN
    1X
    18:00   D1 MARITIMO
    ACADEMICA
    1X
    18:00   D1 PACOS FERREIRA
    NACIONAL
    2
    18:30   D1 TRENCIN
    DUNAJSKA STREDA
    1
    18:30   D1 ZILINA
    NITRA
    1X
    19:00   D1 BATE BORISOV
    BELSHINA BOBRUISK
    1
    19:00   D1 UJPEST
    VIDEOTON
    2
    19:00   D1 GIL VICENTE
    ESTORIL
    2
    19:00   D1 LEVANTE
    GETAFE
    1X
    19:00   D2 HERCULES
    CORDOBA
    1X
    19:00   D2 LUGO
    PONFERRADINA
    1X
    19:00   D1 BURSASPOR
    ELAZIGSPOR
    1
    19:00   D1 GALATASARAY
    KASIMPASA
    1
    19:15   D2 REAL MADRID B
    EIBAR
    2
    19:30   PR CHELSEA
    SUNDERLAND
    1
    19:30   D1 HAMBURGER
    WOLFSBURG
    1X
    19:30   D1 JUVENTUS
    BOLOGNA
    1
    19:30   D1 CLUJ
    CEAHLAUL
    1
    20:00   D1 ADMIRA WACKER
    RED BULL SALZBURG
    2
    20:00   D1 STURM GRAZ
    RIED
    1X
    20:00   D1 WACKER INNSBRUCK
    WIENER NEUSTADT
    1X
    20:00   D1 OSIJEK
    RIJEKA
    2X
    20:00   1 D1 SPARTAK MYJAVA
    SENICA
    2X
    20:00   D2 BARCELONA B
    GIRONA
    1
    20:30   D1 ZAVRC
    MARIBOR
    2X
    21:00   D1 KAPOSVAR
    SZOMBATHELYI
    2X
    21:00   D1 HIT GORICA
    TRIGLAV KRANJ
    1
    21:00   D2 REAL SOCIEDAD
    ESPANYOL
    1X
    21:00   D2 MIRANDES
    LAS PALMAS
    2
    21:05   D1 RUDAR VELENJE
    OLIMPIJA LJUBLJANA
    1X
    21:15   D1 MLADA BOLESLAV
    JABLONEC
    1
    21:15   D1 BELENENSES
    SPORTING CP
    2
    22:00   FIN LYON
    PARIS SAINT GERMAIN
    2X
    22:00   D1 FIORENTINA
    ROMA
    2X
    23:10   D1 ROSARIO CENTRAL
    ESTUDIANTES L.P.
    1X

     

©2009-2014 www.futbol24-bg.com. Всички права запазени.